5 rzeczy, których kobiety nienawidzą w seksie

Drogie Panie podaję tu tylko 5 najpopularniejszych rzeczy, których nienawidzimy w seksie. Panowie, radzę się zapoznać 🙂

Podczas rozmów z przyjaciółkami, z kobiecą częścią rodziny (mam wyluzowaną rodzinkę) i przeczytaniu ogromu wiedzy na temat seksu oraz z własnych doświadczeń jestem w stanie wyłowić perełki, które nas, kobiety, denerwują w seksie.

Chcecie je poznać? To zaczynamy 🙂

Drapanie zarostem.
Drodzy Panowie, wiem że wam wydaje się, że lekki zarost jest seksowny i niektórym z was nawet pasuje, ale podczas seksu jest to mocno niewskazane. Większość z moich rozmówczyń jako irytujące zachowanie podało drapanie zarostem zarówno podczas całowania jak i seksu oralnego. Rozwiązaniem jest gładka buzia 🙂

Oczekiwanie czegoś więcej.
Z tym punktem zgadzam się w całej rozciągłości. Kobiety nienawidzą kiedy oczekuje się od nich seksu oralnego lub analnego nie rozmawiając z nimi o tym wcześniej. I nie chodzi o to, że Panowie nie mają na co liczyć, tylko niech nie oczekują, że ich “ptak” będzie wił sobie gniazdko w miejscach nieprzedyskutowanych.

Gryzienie uszu.
Ja pierdziele, Panowie, jesteście strasznie nieporadni podczas całowania szyi i uszu. Myśleliście, że doprowadzacie nas tym do pasji, w sumie tak, ale do szewskiej pasji.

Filmowanie bez zgody.
O ile żaden z was nie jest znanym reżyserem to nie bierzcie się za filmowanie. Nie każda z nas, a właściwie zdecydowana większość, nie chce być filmowana podczas łóżkowych wybryków. Więc jeśli chcecie nagrać “gorące taśmy” to pamiętajcie, że każda ze stron musi wyrazić na to zgodę.

Propozycja trójkąta.
Nie lubimy pytań ani sugestii na temat drugiej kobiety w łóżku. NIe lubimy się dzielić, a seks jest na tyle intymnym przeżyciem, że trójka w łóżku to już tłok.

Te 5 rzeczy nie zamyka tej listy. Każda z nas może coś dopisać albo zmienić któryś z punktów, bo np. trójkąt jej nie przeszkadza. Tak jak pisałam na początku, te są najpopularniejsze.

Powodzenia w układaniu swoich list 🙂