Czy rozmiar ma znaczenie?

Hmm… zawiodę tu Panów, bo dla mnie odpowiedź jest jasna i prosta, rozmiar MA znaczenie, i tak mówię tu o „ptaszkach”.

Może nie jestem specjalistką, może nie widziałam zbyt wielu „ptaszków”, ale nie mam wątpliwości.
Jak również nie mam wątpliwości w tym, że duży nie znaczy dobry.

W sexie jak w wielu dziedzinach naszego życia trzeba się zgrać. A w sexie to już chyba przede wszystkim.

Wracając do tematu, ilość partnerów seksualnych czterech, mizerna liczba wiem, ale nie będę koloryzować 😉

No to od początku…

Pierwszy mój partner był przeciętny można powiedzieć rozmiar idealny, a przynajmniej tak mi się wydawało. Nie miałam zbyt wielkiego doświadczenia, ok, nie miałam żadnego doświadczenia, wszystko czego próbowaliśmy było nowe i nieznane. Rozmiar wydawał się w sam raz, czułam wszystko, było przyjemnie, ale orgazm najczęściej osiągałam jednak podczas sexu oralnego, a nie z „nim” w sobie.

Drugi Pan, który zagościł w moich progach nie należy do przeciętnych i był dla mnie dużym zaskoczeniem. Nie należę do osób nieśmiałych więc komplement jaki ode mnie usłyszał brzmiał „to chyba się nie zmieści”. Zmieściło, na pomoc przyszedł żel i lampka wina, ok, butelka wina. Wino zaszumiało i było przyjemnie, ale każda zmiana pozycji była wyzwaniem, a jak wspomniał o sexie analnym, zamarłam, odpowiedź była jedna „nie”.

Pan trzeci, hmm… tu miałam problem, ponieważ był jeszcze większy, mówiąc szczerze jak zobaczyłam to ochota na sex minęła, ale do odważnych świat należy, spróbowaliśmy, szło opornie, padły nawet słowa „darujmy sobie”, ciągle coś mnie bolało, byłam spięta. Rozmiar nie mój 🙁

Czwóreczka, Pan w sam raz, tu nie był potrzebny żel, nie było oporów, ani spinki, wszystko poszło jak po maśle. Tu jednak okazało się, że sex fajny, ale rozmowa, to dopiero było wyzwanie, jakbym rozmawiała sama ze sobą, tak kotku, tak pysiu, tak ptysiu, ale o tym już w innym wpisie.

Wnioski są chyba proste, rozmiar ma znaczenie, bo tak jak nie każdy klucz pasuje do każdej dziurki, tak nie każdy ptaszek będzie pasował do każdego gniazdka.