Nie mam co na siebie włożyć

Moje drogie, to już w ten weekend, jedyny taki dzień, a raczej noc w roku, podczas której każda z nas chce błyszczeć jak gwiazda ze srebrnego ekranu. A najczęstsze zdanie jakie pada 10 minut przed wyjściem, “nigdzie nie idę, nie mam co na siebie włożyć” 🙁

Moim zdaniem strój na każdą imprezę trzeba dobierać do:

  • wiek,
  • figury,
  • stylu,
  • okazji.

Wiek

Tu rodzi się pytanie, czy ten co mam w dowodzie, a może ten na który się czuję, hmm… ja wyciągam z tego średnią 🙂 Nie mam już 16 lat, więc nie założę mini i odkrytego brzucha, ale nie mam też 100 żeby zakładać worek i zakrywać wszystkie swoje atuty.

Każda z nas ma coś co warto pokazać, nogi, dekolt, długa szyja, piękne, krągłe biodra, albo smukłe, opalone plecy. Trzeba wybrać czym chcemy się pochwalić i ten atut podkreślić.

Figura

No cóż moje Panie żadna z nas nie jest jak z photoshopa, więc i każda ma jakiś kompleks, moim są krótkie nóżki i wystająca oponka 🙁 Dla przykładu, żeby wydłużyć nogi zakładam klasyczne szpilki, bez paseczków w kostce i najlepiej w kolorze ciała. Moją oponkę dobrze ukryje taliowana, ale nie obcisła sukienka, ja wybieram czerń, lubię klasykę.

Kilka rad dla Pań

Brak talii: dodaj pasek, taliowaną sukienkę, żakiet kończący się w talii i na jeden guzik.
Brzuszek: luźne sukienki, ale nie worki, pionowe paski, długie szale, długie łańcuszki i korale, żakiet najlepiej taliowany, ale do pasa.
Krótkie nogi: szpilki w cieliste, sukienki do połowy uda, a na pewno przed kolanko, rozcięcie (seksowne i zmysłowe)
Mały biust: szal owinięty wokół szyi (luźno), duże korale, biustonosz pushup, bardotka.
Szerokie biodra: sukienka w kształcie litery A, szpilki.

Żeby dodać sobie kobiecych kształtów polecam sukienki z kontrastowymi kolorami np. czerń i biel, i zarysowanym kształtem, poniżej przykład.

Styl

Drogie Panie, nie ma co się przebierać i czuć się niekomfortowo w ubraniu, jeśli lubicie kolorowe ubrania i krótkie sukienki, to nie zakładajcie nagle czarnej długiej sukni, w której będziecie się czuły źle. W końcu idziecie się bawić i powitać nowy dużo lepszy rok, bądźcie sobą 🙂 Ja lubię dużą biżuterię i choć średnio do mnie pasuje noszę i jest mi z tym dobrze 😛

Okazja

Tu już trzeba pomyśleć gdzie się idzie na domówkę wypada założyć krótką mini i cekinowy top, ale na bal to już raczej wybierzemy długą sukienkę, a żeby podkreślić swoją indywidualność dodajmy szal, albo piękną dużą biżuterię.

Przed każdą imprezą myślę sobie, że facet to ma jednak szczęście 3 dobrze dopasowane garnitury i żadna impreza mu nie straszna.

Szampańskiej zabawy moje Panie :* A poniżej kilka przykładów kreacji sylwestrowych.