Oryginalny prezent dla mężczyzny

Każda kobieta, która próbowała kiedyś kupić oryginalny prezent dla mężczyzny wie, jak trudne jest to zadanie. Z pozoru wszystko wydaje się proste. Facet i tak cieszy się jak dziecko, bo wie, że jak się nie ucieszy to może mu się oberwać 😉 (taki żarcik).

Co jednak zrobić, gdy chcemy pokazać naszemu mężczyźnie jak bardzo nam na nim zależy? Odpowiedź jest prosta: kupimy mu oryginalny prezent 🙂 Oryginalny znaczy taki, który będzie niespodzianką, ale i żaden z kolegów go nie dostał (my kobiety wiemy, że dwóch takich samych sukienek na jednym przyjęciu być nie powinno ;)). Poniżej znajdziecie kilka propozycji na niestandardowe “skarpetki” 🙂

Mężczyzna kochający emocje.

W świadomości naszego społeczeństwa wciąż funkcjonuje stereotyp, że dobry prezent dla mężczyzny, to coś materialnego. Czas na poszerzenie horyzontów i zerwanie z tradycyjnym sposobem myślenia. Przejdźmy zatem do konkretów. Facetowi kochającemu adrenalinę proponuję sprezentować:

  • skok ze spadochronem – ale tylko z takim, który się otworzy, no chyba że chcemy się faceta pozbyć… 🙂 ,
  • przejażdżkę poduszkowcem – byłam sama i jestem pewna, że każdemu się spodoba,
  • lot motolotnią – piękne widoki, a i poszaleć w powietrzu można, radzę być przed posiłkiem 😉 ,
  • parasailing – niezapomniane wrażenia, a jak się chcecie pozbyć partnera to odczepiacie linkę i już :).

Takie prezenty to dla faceta gwarancja zadowolenia i pewność, że będzie miał co opowiadać kolegom.
Facetom z lękiem wysokości (tak drogie panie, tacy również istnieją ;)) polecam skorzystanie z usług najbliższej strzelnicy. Wtedy cały czas mieścimy się w kategorii oryginalny prezent, a strzelanie z kałacha, rewolweru (jak Brudny Harry) lub shotgun’a (jak Terminator) będzie solidnym zastrzykiem adrenaliny.

Mężczyzna kochający spokojne rozrywki.

Każdy facet uwielbia zastrzyk adrenaliny, ale nie każdy ma naturę Rambo. Niektórzy wolą nieco spokojniejsze rozrywki niż te zaproponowane powyżej. Dla nich również znajdzie się odpowiedni oryginalny prezent. Zamiast skoków ze spadochronem można zorganizować malowniczy lot widokowy np. balonem lub szybowcem, albo innym czymś co lata 🙂 A strzelanie z kałacha możemy zamienić na wypad ze znajomymi na paintball, emocje gwarantowane.

Jak widać prezent dla mężczyzny wcale nie musi być materialny, by sprawiał radość. Często jest wręcz tak, że im dalej uciekamy od utartych schematów, tym niespodzianka będzie większa.

Mamy nadzieję, że ten tekst będzie inspiracją dla wielu wspaniałych i oryginalnych pomysłów na prezent.