Kim jesteśmy???

Każda z Nas jest inna, każda ma swoją historię, doświadczenia, marzenia i pragnienia, ale łączy Nas jedno jesteśmy Kobietami i jesteśmy z tego dumne. Opiekujemy się dziećmi, chodzimy do pracy, rozwijamy swoje pasje i ciągle pragniemy więcej od życia.

To właśnie my!

Zakupoholiczka – młoda, ambitna, ciągle spóźniona, pełna energii i pasji Kobieta. Studentka kosmetologi, chcąca pomóc kobietom  zatuszować ich kompleksy bez użycia skalpela, a za pomocą fajnych ciuszków i kosmetyków dostępnych dla każdej z Nas. (Moda i uroda)

Mol książkowy – nie czyta książek, ona je pochłania, całą sobą, kartka po kartce, zdanie po zdaniu. Żyje, życiem bohaterów książek, które przeczytała, ciągle poszukuje nowych wrażeń.

Kuchareczka – gotuje od zawsze  i  będzie zawsze, to dla niej sama przyjemność. Godzinami siedzi w kuchni, albo robi zakupy w markecie, biegając od alejki do alejki.

Seniorita – kobieta ciągle poszukująca nowych doświadczeń, smakująca życie każdym zmysłem. Faceci to dla niej otwarte księgi, potrafi przewidzieć ich reakcję i rozszyfrować zamiary.

Kura domowa – dom, rodzina, mąż to jej codzienność, śniadanie do szkoły, blok na technikę, wyprasowana koszula i nakarmiony pies to dla niej bułka z masłem. Dom w jej rękach funkcjonuje jak dobrze prosperująca firma, tworzy listy zakupów, planuje święta, rodzinne wyjazdy i weekendy. Chce aby wszystko było zawsze perfekcyjnie wykonane.

Księgowa – listę zakupów tworzy w excelu z porównaniem cen ze wszystkich okolicznych marketów. Finanse nie mają przed nią tajemnic, każdą tabelkę, wykres czy bilans , tworzy jeszcze przed poranną kawą.

Pracoholiczka – u niej praca nie trwa 8 godzin w ciągu dnia, jakby mogła nigdy nie wychodziłaby z biura, klienci, raporty, wykresy, tabelki to jej pasja.