Czego nie robimy w łóżku? ;)

Hmm, właściwie, to macie prawo od razu powiedzieć mi: a weź się Kobieto odpierwiastkuj od mojego łóżka, co chcę to będę robić! Jasne! Każdy robi to, na co ma ochotę i na co zgadza się jego partner. Ale… Jest małe, „ale”. Z naszych obserwacji wynika, że w łóżku nie powinno się:
1. Milczeć
Twój partner nie jest Wiedźmą Wszystkowiedzącą i zazwyczaj, a raczej na pewno, nie umie czytać w Twoich myślach. Niby skąd ma wiedzieć, że kręci Cię smyranie pod kolanem, albo ciepły oddech na ramieniu? Jak mu nie powiesz, to się nigdy nie dowie, a jeśli już na to wpadnie, to zajmie mu to zbyt dużo czasu, a Ty w tym czasie będziesz chodzić sfrustrowana, że jakiś taki niekumaty Ci się trafił.
2. Krytykować
Nie wiedziałaś? No, co Ty? Serio? Krytykowanie zachowania, umiejętności partnera, albo co gorsze jego biologicznego wyposażenia, to jedna z najgorszych cech. Nikt nie lubi, gdy mu się zwraca uwagę, a co dopiero w łóżku. Nigdy, przenigdy tego nie rób. No chyba, że właśnie z nim zrywasz i już Ci wszystko jedno, bo i tak go więcej nie zobaczysz. Tyle tylko, że Ty tak myślisz akurat dokładnie w tej chwili, a życie jest nieprzewidywalne i za kilka lat znów możecie się spotkać, albo macie wspólnych znajomych i on w odwecie naopowiada im jakim jesteś drewnem w łóżku, a po co Ci to? Rozstawać się z klasą też trzeba umieć. Inną kwestią jest oczywiście spokojne, albo żartobliwe zwrócenie partnerowi uwagi na to co Ci się w nim, w jego zachowaniu w łóżku, nie specjalnie podoba. Warto go naprowadzić na trop, a wspólne odkrywanie co Was kręci wzajemnie w łóżku może być ekscytującą podróżą! Zamiast krytyki – rozmowa!
3. Obrażać się na to, co mówi partner
Jeśli Twój partner prosi Cię byś na chwilę zwolniła tempo, to lepiej wysłuchaj jego prośby. Nie ma co odgrywać nadąsanej księżniczki, a focha zostaw na inną okazję. Uwierz, czasem warto poczekać ☺
4. Nie zwracać uwagi na ból
Ból w łóżku – to zazwyczaj nienormalna reakcja, jeśli odrzucimy wszelkiego rodzaju dewiacje. Jeśli zatem coś Ci nie pasuje, to zatrzymaj się i spróbujcie jakoś inaczej.
5. Używać świec zapachowych jako zabawek
Eksperymenty w łóżku? Jestem na TAK, ale przestrzegajcie zasad BHP i ppoż. Po co komu oparzenia, a nie daj Boże ognisko w sypialni!
6. Wstydzić się
No już i tak jesteś przy nim naga, więc na wstyd i tak za późno. Wyluzuj i ciesz się tą chwilą bliskości, intymności! Masz pragnienia? On też! Powiedz, pokaż i ciesz się seksem!
Źródło : https://interesnoznat.com/interesno/6-veshhej-kotorye-nikogda-ne-stoit-delat-v-posteli-nikogda.html